شرکت گوگل و آمازون
شرکت های گوگل و آمازون کاربران را از نظر روحی رصد می کنند

پارسا کریستال : شرکت های گوگل و آمازون حق امتیاز اختراع هایی را ثبت کرده اند که براساس آن دستگاه های مختلف به محاورات کاربران گوش می دهند و همه چیز را از وضعیت روحی تا سلامت او را رصد می کنند.

 

 

شرکت های گوگل و آمازون کاربران را از نظر روحی رصد می کنند

به گزارش سایت خبری فروشگاهی پارسا کریستال به نقل از خبرگزاری مهر: به گفته دیلی میل، آمازون و گوگل قصد دارند تمام حرکات کاربران خود را رصد کنند.

این دو شرکت در همین راستا مجموعه ای از حق امتیاز اختراع های مختلف دو شرکت نشان

می دهد احتمالا آنها در آینده از بلندگوهای هوشمند برای گوش دادن به محاورات کاربران استفاده می کنند.

دستگاه های که توسط دو شرکت اختراع شده «گوگل هوم» و «آمازون اکو» همه چیز را از وضعیت روحی تا وضعیت سلامت کاربر رصد و براساس این اطلاعات تبلیغات هدفمند ارائه می کنند.

این امتیاز اختراع گوگل به چگونگی استفاده از سیگنال های صوتی و بصری برای درک بهتر حالات روحی و وضعیت سلامت کاربر اشاره شده است. دستگاه ها به تن صدای کاربر توجه می کنند، شیوه تنفس او را رصد می کنند. همچنین عطسه و سرفه کاربر را نیز ردیابی می کنند.

به غیر از این موارد دستگاه می تواند لباسی در کف کمد کاربر با عکس یک هنرپیشه را رصد کند. در مرحله بعد این داده را با تاریخچه مرورگر اینترنتی کاربر و جستجوی او برای نام هنرپیشه ترکیب می کند. به این ترتیب گوگل تماشای یک فیلم را به کاربر توصیه می کند.

شرکت گوگل در یک حق امتیاز اختراع دیگر دستگاهی را شرح می دهد که به والدین مشاوره ارائه می کند تا رابطه با فرزندانشان را بهبود دهند یا هنگامیکه کودکان در خانه تنها هستند از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری می کند.

 

شرکت گوگل و آمازون

شرکت آمازون نیز در یک حق امتیاز اختراع توضیح داده چگونه الگوریتم «رصد صوت» در دستگاه های مختلف صوت را به طور واقعی تحلیل می کند.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.